Gouden damesring met cornolijn
Artikelnummer: 1541412771-56 Overzicht14 karaats gouden damesring met cornolijn en geschulpte rand
Deze 14 karaats geelgouden ring heeft een ovale vorm . De randen zijn dicht en met fijne boogjes gezet. De ovale steen in het midden is een oranje rode cornolijn. Dit soort ringen zijn voor sommige mensen helemaal vintage en van vroeger. Met deze ring bent u wat ons betreft juist helemaal actueel.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1,5 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | cornolijn |
| ringmaat | 17 mm |


