Gouden damesring met granaat
Artikelnummer: 155141101-71 Overzicht14 karaat geelgouden ring met granaat
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1,5 cm |
| basisvorm of thema | rond |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | granaat |
| ringmaat | 19,5 mm |


