Gouden damesring met witte opaal met dichte rand
Artikelnummer: 15013168364 OverzichtGouden damesring met witte opaal met dichte rand en gouden bodem
Deze 14 karaats geelgouden ring heeft een ovale vorm . De randen zijn dicht. De rand om de steen heeft daaronder nog een extra gladde rand van goud.Bijzonder aan deze ring is de bodem. Vaal kijk je tegen de onder(achter)kant van de steen aan. Bij deze ring is nog een extra gouden laag gezet, wat de ring beduidend kostbaarder maakt. De ovale steen in het midden is een witte opaal. Deze prachtige steen glinstert in het juiste licht en toont deze mooie kleuren. Dit soort ringen zijn voor sommige mensen helemaal vintage en van vroeger. Met deze ring bent u wat ons betreft juist helemaal actueel.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2,3 cm |
| Breedte | 1,9 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | opaal (wit) |
| ringmaat | 19,5 mm |
| Soort edelsteen van ring | opaal (wit) |
| Kleur van de (edel)steen | wit |


