Gouden damesring met rutielquartz
Artikelnummer: 150121688-59 OverzichtGouden damesring met rutielquartz
De basiskleur van deze steen is wat bruin en doorzichtig. Dit is een zeer bijzondere ring. De doorzichtighed van de steen, en het unieke patroon maakt deze ring een absoluut sieraad voor de liefehbber.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2,5 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | rutielquartz |
| ringmaat | 16 mm |
| Soort edelsteen van ring | rutielquartz |
| Kleur van de (edel)steen | doorzichtig met bruine strepen |


