Gouden damesring met rood bruin mosagaat
Artikelnummer: 15013868843.1 OverzichtGouden 14 karaats damesring met rood bruin mosagaat en ovale boogjes
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2,5 cm |
| Breedte | 1,4 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | mosagaat |
| ringmaat | 16,5 mm |
| Soort edelsteen van ring | mosagaat |
| Kleur van de (edel)steen | rood bruin |


