Gouden damesring met witte opaal met brede dichte rand
Artikelnummer: 15025578333 OverzichtGouden damesring met witte opaal met dichte en open rand
Deze 14 karaats geelgouden ring heeft een ovale vorm . De rand is dicht en met fijne boogjes gezet. De ovale steen in het midden is een witte opaal. Deze prachtige steen glinstert, in het juiste licht toont deze mooie kleuren. Dit soort ringen zijn voor sommige mensen helemaal vintage en van vroeger. Met deze ring bent u wat ons betreft juist helemaal actueel.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1,5 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | opaal (wit) |
| ringmaat | 17,5 mm |
| Soort edelsteen van ring | opaal (wit) |
| Kleur van de (edel)steen | wit |


