Geel gouden damesring met granaat
Artikelnummer: 15517178352 Overzicht14 karaat geel gouden damesring met granaat
Deze prachtige geel gouden damesring heeft een grote ovale granaat edelsteen. Wanneer er licht door deze steen valt, heeft deze een mooie rode gloed. Bij het dragen gaat deze rode kleur meer richting donker rood tot zwart. Dit komt doordat uw vinger geen licht doorlaat. Deze vintage damesring is bij veel mensen iets van vroeger. Wij vinden dat u juist met het dragen van deze ring helemaal van deze tijd bent.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1,5 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | granaat |
| ringmaat | 18,5 mm |
| Soort edelsteen van ring | granaat |
| Kleur van de (edel)steen | rood |


