witgoud
14 karaat Witgouden fantasie armband met geelgoud en diamant
Artikelnummer: 122308801-51 Overzicht14 karaat Witgouden fantasie armband met geelgoud en diamant
Deze 14 karaat witgouden damesarmband heeft een cobra schakel. In het midden van de armband is een fantasiepatroon met geelgouden zetting met daarin een achtkantig diamantje. De sluiting is een baksluiting met een veiligheidsachtje. Een mooie combinatie van witgoud en geelgoud en diamant. Een chique en mooi cadeau, voor uzelf of voor iemand anders.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 19 cm |
| Breedte | 0,2 cm |
| Hoogte | 0,2 cm |
| Schakel of buis dikte | 2 mm |
| Materiaal | witgoud met geelgoud |
| Edelsteensoort | diamant |
| lengte | 19 cm |
| schakelsoort of naam | fantasie |


