Geelgouden 14 karaat armband Figaro schakel
Artikelnummer: 103110102-34 OverzichtGeelgouden 14 karaat armband Fantasie Figaro schakel
Deze 14 karaat geelgouden damesarmband heeft een schakel met vijf figaroschakels en een fantasieschakel. Dit patroon herhaalt zich tot een armband van 19 centimeter. De sluiting is een kleine karabijnhaak. Een ragfijn en mooi cadeau, voor uzelf of voor iemand anders.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 19 cm |
| Breedte | 0,22 cm |
| Hoogte | 0,2 cm |
| Schakel of buis dikte | 2,2 mm |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| lengte | 19 cm |
| schakelsoort of naam | figaro met fantasie |


