Geelgouden 14 karaat armband Gourmet schakel
Artikelnummer: 103169938-38 OverzichtGeelgouden 14 karaat armband Fantasie Gourmet schakel
Deze 14 karaat geelgouden damesarmband heeft een schakel met vijf gourmetschakels en een fantasieschakel. Dit patroon herhaalt zich tot een armband van 19 centimeter. De sluiting is een karabijnhaak. Een ragfijn en mooi cadeau, voor uzelf of voor iemand anders.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 19 cm |
| Breedte | 0,22 cm |
| Hoogte | 0,2 cm |
| Schakel of buis dikte | 2,2 mm |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| lengte | 19 cm |
| schakelsoort of naam | gourmet en fantasie |


