Gouden damesring met camee
Artikelnummer: 153118684-33 Overzicht14 karaat gouden damesring met camee in ovaalvormige gladde kast.
Camee wordt o.a. in ringen, hangers of broches gebruikt. Een antiek (look) met een hoofd van een vrouw uit vroegere tijden. Camee is een snijtechniek. Uit materialen zoals schelp, steen, koraal of lava wordt een motief gesneden. Er wordt met verschillende tinten gewerkt. De gezichten zijn vaak zeer gedetailleerd gegraveerd, waardoor camee een elegante uitstraling heeft. Deze 14 karaat geel gouden ring heeft een ovale camee met een naar rechts kijkende dame
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 0,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | camee |
| ringmaat | 18 mm |
| Soort edelsteen van ring | camee |


