Gouden damesring met cornolijn
Artikelnummer: 154IV222356 Overzicht14 karaats gouden damesring met cornolijn en verlaagde rand rand
Deze 14 karaats geelgouden ring heeft een ovale vorm . De rand ligt wat lager, omdat de steen vast zit met zetting pootjes. De ovale steen in het midden is een oranje rode cornolijn. Dit soort ringen zijn voor sommige mensen helemaal vintage en van vroeger. Met deze ring bent u wat ons betreft juist helemaal actueel.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 1,7 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | cornolijn |
| ringmaat | 17,25 |
| Soort edelsteen van ring | cornolijn |
| Kleur van de (edel)steen | rood |


