Gouden damesring met witte opaal met open gewerkte rand
Artikelnummer: 150255781-2818 OverzichtGouden damesring met witte opaal met opengewerkte rand
Deze 14 karaats geelgouden ring heeft een ovale vorm . De randen zijn open en met fijne boogjes gezet. De rand om de steen heeft daaronder nog een extra gladde rand van goud. De ovale steen in het midden is een witte opaal. Deze prachtige steen glinstert in het juiste licht en toont deze mooie kleuren. Dit soort ringen zijn voor sommige mensen helemaal vintage en van vroeger. Met deze ring bent u wat ons betreft juist helemaal actueel.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1,2 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | opaal (wit) |
| ringmaat | 18 mm |
| Soort edelsteen van ring | opaal (wit) |
| Kleur van de (edel)steen | wit |


