Gouden damesring met rechthoekige bloedkoraal en opengewerkte rand
Artikelnummer: 1521512782_32 Overzicht14 karaats geel gouden damesring met rechthoekige bloedkoraal en opengewerkte rand
Deze 14 karaats geelgouden ring heeft een rechthoekige vorm . De randen zijn opengewerkt en met fijne boogjes gezet. De rechthoekige steen in het midden is een oranje rode bloedkoraal. Dit soort ringen zijn voor sommige mensen helemaal vintage en van vroeger. Met deze ring bent u wat ons betreft juist helemaal actueel.
Let op : de steen van deze ring heeft een klein gaatje in het oppervlak. Dit is geen productfout. Bloedkoraal is natuurlijk materiaal en juist dit gaatje toont de natuurlijkheid, echtheid in deze steen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1,8 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | rechthoekig |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | bloedkoraal |
| ringmaat | 17 mm |
| Soort edelsteen van ring | bloedkoraal |
| Kleur van de (edel)steen | oranje |


