Gouden damesring met bloedkoraal
Artikelnummer: 152123091_291 Overzicht14 karaats gouden damesring met bloedkoraal en geschulpte rand
Deze 14 karaats geelgouden ring heeft een ovale vorm . De randen zijn opengewerkt en met fijne boogjes gezet. De ovale steen in het midden is een oranje rode bloedkoraal. Dit soort ringen zijn voor sommige mensen helemaal vintage en van vroeger. Met deze ring bent u wat ons betreft juist helemaal actueel.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 1,5 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| basisvorm of thema | ovaal |
| Materiaal | 14 karaat geelgoud |
| Edelsteensoort | bloedkoraal |
| ringmaat | 16,75 mm |
| Soort edelsteen van ring | bloedkoraal |
| Kleur van de (edel)steen | oranje |


